Odwiedziny gości z daleka …

Naszą szkołę odwiedziły studentki z zagranicy, które przyjechały do  Polski w ramach praktyk studenckich organizowanych przez AIESEC.
Uczniom ALO w ciekawy sposób  przybliżyły kraje z których do nas przyjechały, czyli Indonezję i Ukrainę.
Był to ciekawy sposób poznania historii, kultury i zwyczajów Indonezji oraz Ukrainy jak również forma nauki języka angielskiego, ponieważ studentki posługiwały się tylko tym językiem.
Podczas pobytu w Polsce również znalazły czas na zwiedzanie naszego kraju. Odwiedziły Trójmiasto, Grudziądz oraz Świecie. Naszym gościom bardzo podobały się nasze zabytki, jak również śnieg. Dla studentki z Indonezji było to pierwsze takie spotkanie, ponieważ w Jej kraju ojczystym darmo go szukać.
Bardzo się im u nas podobało, z łzami nas opuszczały i obiecały szybko wrócić.